poniedziałek, 16 października 2017

Początek

Hej!

O czym właściwie będzie ten blog? Dlaczego postanowiłam go założyć? Kim tak właściwie jestem? Przeczytaj ten post, a znajdziesz odpowiedź na te pytania.
Jestem kolejną nastolatką, która dąży do uzyskania idealnej figury. Chcę się podobać sama sobie, jak i innym. Poprzez prowadzenie bloga chcę siebie motywować do zrzucenia wagi.

Nie wiem jak będzie wyglądać systematyczność wrzucania postów, ale na pewno co sobotę będę dodawać thinspiracje. Mam też pomysł na serię ''ulubieńców'', czyli inspirujące filmy, dietetyczne jedzenie, najlepsze thinspiracje z danego miesiąca. Blog będzie przede wszystkim dla mnie, ale wiem, że jest też dużo osób w takim samym położeniu. Jeśli tak jak ja pragniesz schudnąć, zapraszam do obserwowania.
 Jak już wcześniej wspomniałam, posty mają mnie motywować,  więc jeżeli coś Ci się tu nie spodoba, to pamiętaj, że nikt Cię tu nie trzyma.

Chciałam jeszcze poruszyć kwestię designu. Nie znam się na nim i dlatego wygląda to jak wygląda, ale w miarę możliwości postaram się jakoś go poprawić.


 

To by było na tyle, do następnego! ❤️

3 komentarze:

 1. Witaj, Kruszynko. :3
  Jesteśmy tu, żeby Cię wspierać. Wierzę w to, że dasz radę. ;)
  Trzymaj się!
  https://lisie-pieklo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem design jest klasyczny a ja takie uwielbiam <3
  Trzymaj się chudo motylku!

  OdpowiedzUsuń